Ana sayfa Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

www.googlepara.com adresindeki resmi web sitesinin kullanılması esnasında web sitesine iletilen kişisel verileri tanımlamak, kullanımını tarif etmek, gizlilik esaslarını belirtmek amacıyla hazırlanmıştır. www.googlepara.com adresini ziyaret eden ziyaretçi ve kullanıcılar işbu Gizlilik Politikası hükümlerini kabul etmiş sayılmaktadır.

Kişisel Bilgiler Nelerdir?

Kişisel bilgiler; ad soyad, adres, telefon numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı doğrudan ya da dolaylı olarak tanımlamaya yönelik her türlü kişisel bilgiyi kapsamaktadır.

GOOGLEPARA ziyaretçi ve kullanıcıların www.googlepara.com üzerinden ilettikleri kişisel bilgilerini, hiçbir koşulda üçüncü kişilerle paylaşmamaktadır.

Kişisel Bilgilerin Saklanması

GOOGLEPARA, kişisel bilgileri kesinlikle gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.

GOOGLEPARA’nin gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın web sitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, Sitemizin herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.