Sperm Satarak Para Kazanmak

tarafından
2157
Sperm Satarak Para Kazanmak

Googlepara.com olarak sizler için her türlü para kazanma yöntemini araştırmakta ve özenle yazmaktayız. Şimdi bahsedeceğimiz bu yöntem, ilginç para kazanma yöntemlerinden biri olarak nitelendirebileceğimiz, sperm satma yöntemidir. Evet, yanlış duymadınız! Sperm satarak para kazanmak mümkün, tabi sadece yurt dışına!

 

Sperm Satarak Nasıl Para Kazanırım?

 

Bu fikri ilk defa duyanların bir kısmı, sperm satarak para kazanma yöntemine ön yargı ile yaklaşmaktadır. Ancak sperm satma fikrini cazip gören kişiler, sperm satarak nasıl para kazanırım şeklinde araştırma yaparlar. Yaş aralığı 18 ile 40 olan ve sperm bankalarının tercihine göre 1.70 ile 1.75 boy ortalamasına sahip olan bireyler, ücretli sperm bağışında bulunabilirler. Sperm bağışını yapılabilecek yerler, sperm bankalarıdır. Ancak bazı sperm bankaları, ücretli sperm bağışı için lise veya üniversite diploması istemektedir.

 

Sperm Satarak Ne Kadar Kazanırım?

 

Sperm satarak para kazanmak isteyenler, çoktan bu doğrultudaki kazanacakları parayı hesaplamaya başladılar bile. Sperm satarak ne kadar kazanırım şeklinde sorulan sorulara cevap olarak; Her bir sperm donörü bağışında 50 dolar ile 100 dolar arasında para kazanmanız mümkündür. Bu fiyatlar, ülkemiz şartları için oldukça iyi rakamlar olup, fiyat bilgisinden sonra da sperm bağışına ön yargılı olan kişilerin bu konu hakkında bir kez daha düşünmesini sağlamaktadır.